Poznajcie historię Teodory – fanki Anji Orthodox

Poznajcie historię Teodory – fanki Anji Orthodox

  • On 19/11/2017
  • Anja Orthodox, celebrity2use, celebrity2use, Centrum Praw Kobiet, Closterkeller, Teodora
Spread the love

Historię Teodory zapamiętamy na zawsze. Teodora jest bowiem pierwszą osobą, do której dotarła paczka od nas, która cudownie zrecenzowała nasz sklep i która była na tyle odważna by opisać nam swoją historię! Jesteście ciekawi? Przeczytajcie!

Teodora Anja Orthodox celebrity2useTeodora jest wieloletnią fanką Closterkellera czyli zespołu Anji Orthodox. W naszym sklepie wygrała licytację niezwykle oryginalnych butów Anji – tych ze zdjęcia. Jak sama mówi, po otrzymaniu od nas paczki, cieszyła się “jak nastolatka”! Oto historia opisana jej słowami:

 

“Closterkeller jest ze mną przez pół życia. To przede wszystkim historia szczególnych więzi i dzielenia się doświadczeniami odzwierciedlonymi w tekstach, dojrzewania, poznawania siebie i budowania wrażliwości. Kolejne albumy przypadają na charakterystyczne etapy życia, tworzą spójną narrację, każdy czas ma swój kolor. Z niepokojem oczekuję każdej kolejnej płyty, która jest dla mnie znakiem kolejnej możliwej do zrealizowania fazy. Viridian tu nie zawiodła, trafiła w punkt i w czas. Znów dała powód do długich dyskusji i do zadania sobie pytania – czy możliwy jest kolejny kolor? Póki co narkotyzuję się zielenią.”

 

Teodora! Dzięki wielkie za Twoją szczerość, otwartość i autentyczność!

Swoim zakupem wspomogłaś działania Centrum Praw Kobiet. Anja na pewno to docenia!

 3

0 Komentarze