celebrity2use w finale Konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku

celebrity2use w finale Konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku

  • On 07/02/2018
  • Bizneswoman Roku, celebrity2use, celebrity2use, celebrity2use BUY. HELP. FEEL., IX edycja Bizneswoman Roku, Sukces Pisany Szminką
Spread the love

Drodzy! Z wielką dumą przekazujemy Wam wiadomość, że nasza CEO została jedną z trzech finalistek IX edycji konkursu Bizneswoman Roku w kategorii Pomysł na Biznes za nasz solidarnościowy sklep celebrity2use. Konkurs organizowany jest przez fundację Sukces Pisany Szminką czyli grupę cudownych kobiet, które od 2008 r. wspierają i promują kobiety.

Pełną listę finalistek znajdziecie pod tym linkiem.

„Finalistki oraz finaliści zostali wyłonieni w 7 kategoriach: Bizneswoman Roku 2017Liderka w Korporacji, Moja Firma, Start-up Roku, Pomysł na Biznes, Kobieta w Nowych Technologiach, Nauka i Biznes oraz Male Champion of Change, w której po raz pierwszy nagrodzeni zostaną mężczyźni działający na rzecz różnorodności i wspierania kobiet.

Ponad 40 ekspertów nie miało łatwego zadania, ponieważ w tym roku padł kolejny rekord zgłoszeń – nadesłano ich ponad 260. Loże ekspertów to tegoroczna nowość w konkursie Bizneswoman Roku – i to właśnie eksperci po zapoznaniu się z formularzami kandydatek i dyskusjach wyłonili tegoroczne finalistki. Konkurencja była naprawdę ogromna.

Tegoroczna liczba i jakość zgłoszeń pokazuje jak wiele jest dziś w Polsce kobiet przedsiębiorczych, realizujących wyjątkowe projekty i osiągających wielkie sukcesy. Wybór finalistek poprzedziły w tym roku wielogodzinne dyskusje ekspertów. Znalezienie się w finale już jest więc dużym osiągnięciem. Wszystkim finalistkom z całego serca gratuluję – komentuje Olga Kozierowska, prezeska Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, organizatora konkursu.”

Uroczysta gala odbędzie się 01 marca 2018 r. w Warszawie. Laureatki wyłoni Jury pod przewodnictwem dr Ireny Eris. Nazwiska laureatek zostaną ogłoszone na gali.

 

Fot. ze strony Sukces Pisany Szminką

Źródło fotografii znajduję się pod tym linkiem.

 3

0 Komentarze