Warszawa naszemiasto.pl o nas

Warszawa naszemiasto.pl o nas

  • On 22/05/2019
  • #media, warszawa
Spread the love

Warszawa naszemiasto.pl napisało o nas!

Poniżej fragment teksty autorstwa Sandry Gozdur, a pod tym linkiem CAŁOŚĆ.

Fot. Krystian Dobuszyński.

Celebrity2use – ekskluzywny second-hand, w którym kupując ubrania od gwiazd, pomagasz innym.

Każdej kobiecie przynajmniej raz w życiu spodobało się ubranie jakiejś aktorki czy piosenkarki. Bardzo często cena okazywała się zdecydowanie wyższa, niż przypuszczano. Nie od dziś wiadomo, że znane osobistości, czyli tzw. celebryci lubią ubierać się w markowe rzeczy, niekiedy szyte przez projektantów na specjalne zamówienie. Co więcej, takie ubrania zakładają zazwyczaj raz lub maksymalnie dwa, bo na ściance nie wypada im się pojawiać w tej samej sukience czy bluzce.

Teraz każdy z was i każdy z was może mieć w swojej szafie ubranie znanej osoby, jednocześnie pomagając tym, którzy potrzebują wsparcia. Jak to zrobić? Odpowiedź jest prosta – Celebrity2use.

Kupujesz, pomagasz, czujesz się dobrze

Celebirty2use to sklep internetowy, a właściwie taki ekskluzywny second-hand, w którym można kupić ubrania i dodatki używane wcześniej przez celebrytów. Najważniejsze w tym wszystkim jest jednak pomaganie. 60% ceny zakupy od razu przekazywane jest na wybranie stowarzyszenie lub fundację. Hasłem, która przyświeca tej akcji, jest: BUY, HELP, FEEL, co oznacza, że kupujesz, pomagasz, a tym samym czujesz satysfakcję.

Gwiazdy pomagają

Wszystko zaczęło się od Nergala, więc przede wszystkim jego rzeczy można kupić, aczkolwiek nie jest to jedyny mężczyzna, który wspiera tę akcję. Wśród gwiazd są m.in. Agnieszka Sienkiewicz, Kasia Cichopek, Marcelina Zawadzka, Katarzyna Bonda, Julia Kamińska, Patricia Kazadi, Maria Niklińska, Anna Czartoryska-Niemczycka, Krzysztof Hołowczyc czy zespół Enej.

Wśród ubrań, które przekazują nam znane osoby są sukienki, kurtki, buty, plecaki, marynarki, torebki, biżuteria, płaszcze, jest nawet suknia ślubna. Naprawdę jest w czym wybierać. Ceny wahają się między 50, a 500 zł. Tylko niektóre są nieco droższe. – dodaje Gosia.

Tutaj znajdziecie wszystkie ubrania, które można kupić: celebrity2use.com/sklep

Zanim jednak dana rzecz zostanie przekazana do Celebrity2use, gwiazda musi podpisać specjalny certyfikat autentyczności. Potwierdza on, że ubranie należało wcześniej do tej osoby.

CAŁOŚĆ TEKSTU PRZECZYTASZ KLIKAJĄC TU.

 2

0 Komentarze