IDEA & PROJEKT

BUY. HELP. FEEL.

 • KUPUJESZ UNIKATOWE RZECZY. POMAGASZ INNYM. CZUJESZ SATYSFAKCJĘ.

  celebrity2use to sklep stworzony z myślą aby pomagać. Korzystamy z popularności innych aby czynić dobro. Dbamy o środowisko zgodnie z ideami circular economy i zero waste.

celebrity2use:

 • to internetowy butik, w którym możesz kupić rzeczy osób znanych publicznie, a 60% ceny zakupu wpływa bezpośrednio na rachunek wskazanej fundacji lub stowarzyszenia.

  Kupujesz rzeczy ulubionych celebrytów i jednocześnie pomagasz innym. Odczuwasz satysfakcję z unikatowego zakupu i wraz ze swoim idolem wspierasz potrzebujących.

 • to nowy koncept e-commerce, zbudowany w oparciu o wartości solidarności i zaufania, na bazie circular economy i idei zero waste.

  Dzięki podwójnej i niezależnej płatności masz pewność, że część ceny za zakup – czyli tzw. Solidarity Tax, przekazujesz bezpośrednio na rachunek bankowy fundacji lub stowarzyszenia. Wpłata nie jest dodatkową kwotą, lecz częścią ceny, celebrity2use nie pośredniczy w jej przekazywaniu. Kupując rzeczy z drugiego obiegu dajesz im drugie życie i jednocześnie dbasz o naszą Planetę zgodnie z duchem zero waste i circular economy.

 • to wyjątkowa przestrzeń, gdzie znane i lubiane osoby z życia publicznego mogą wykorzystać swoją rozpoznawalność do pomocy potrzebującym.

  To m.in. muzycy, aktorzy, piosenkarze, kabareciarze, podróżnicy, dziennikarze, blogerzy, sportowcy. Ich rzeczy mają wartość kolekcjonerską, a do każdej z nich dołączony jest własnoręcznie podpisany przez gwiazdę 'Certyfikat autentyczności'.